Бібліотека ДНМУ у Кропивницькому отримала комп’ютери від Посольства США

Всеукраїнська громадська організація “Українська бібліотечна асоціація” разом з партнерами проекту Науковою бібліотекою імені Максимовича КНУ ім.Шевченка та Науково-технічною бібліотекою ім.Г.І. Денисенка Національного технічного універистету України КПІ імені Сікорського здобули перемогу в грантовій програмі Посольства США в Україні “Підтримка для українських переміщених університетів”.

Мета цього проєкту – сформувати спроможності бібліотек переміщених університетів для активізації їхньої діяльності як центрів підтримки освітнього та наукового процесів університетів.

У проєкті взяли участь 11 бібліотек переміщених універистетів, серед яких і бібліотека Донецького національного медичного універистету (м.Кропивниьцкий).

За підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні бібіліотека ДНМУ отримала два комплекти комп’ютерного обладнання для автоматизації основних бібліотечних процесів та обслуговування користувачів.

Провідний бібліотекар ДНМУ Світлана Остапенко взяла участь у тренінгу для представників переміщених університетів “Університетська бібліотека в системі наукових комунікацій”, який проходив у Києві на базі Науково-технічної бібліотеки ім.Г.І. Денисенка Національного технічного універистету України КПІ імені Сікорського.

У рамках проєкту надалі планується встановити у бібліотеці ДНМУ автоматизовану бібліотечно-інформаційну систему АБІС Koha, яка використовується для відстеження біблотечних фондів. Головний елемент АБІС — електронний каталог бібліотеки.
Хочемо подякувати ВГО “Українська бібліотечна асоціація” та її партнерам за допомогу та підтримку розвитку університетів.

Leave a Reply