У Кропивницькому ДНМУ провів заходи до Всеукраїнського дня бібліотек

Жоден університет неможливо уявити без бібліотеки. Вже близько року як у ДНМУ працює власна бібліотека, що була створена на базі обласної медичної книгозбірні.

За цей час бібліотека збагатилася кількома тисячами книг, отриманих як за кошти університету, та і благодійних організацій. 30 вересня 2019 року, у бібліотеці ДНМУ, що у Кропивницькому, пройшли заходи до Всеукраїнського дня бібліотек.

Цього дня можна говорити і про здобутки, і про подарунки для бібліотеки та читачів. Тож викладачі продовжували приносити власні подарунки для акції “Подаруй бібліотеці книгу”. Під час акції зібрали більше півсотні книг.

А для читачів бібліотекарі Світлана Остапенко та Олена Зенович “відкрили” Бібліокафе. Тут можна було поспілкуватися та випити чаю з цукерками.

Викладач кафедри мовних та гуманітарних дисциплін Мирослава Пишногуб провела літературні читання за участю студентів ММФ.

Студенти спільно з викладачами обговорили новинки бібліотеки та історію створення бібліотек в Україні і світі та дійшли висновку, що незважаючи на електронні видання, студентам-медикам цікавіше та простіше вивчати фундаментальні медичні дисципліни, а також гуманітарні за книгами. І університет їх у цьому підтримає.

Залишити відповідь