Тематична виставка «Кіровоградщина літературна»

Кіровоградщина – щедра письменницькими талантами. Письменники – земляки, та й уродженці інших регіонів України,  які жили і творили у нашому краї у своїй творчості талановито висвітлювали мальовничу  природу, життя і побут людей та їхню  боротьбу за одвічні ідеали справедливості.

До Міжнародного дня рідної мови, який відзначається 21 лютого, в читальному залі бібліотеки університету розгорнута книжкова виставка, яка присвячена художній спадщині письменників-земляків.

Експозиція виставки висвітлює багаті літературні традиції нашого краю. Шанувальникам українського слова добре відомі імена корифеїв українського театру, В. Винниченка, Є. Маланюка, Ю. Яновського, І.Микитенка, С. Голованівського, В. Близнеця, В. Базилевського, О. Жовни, Е. Бельської та ін.

Виставка представляє повний виклад прозових і поетичних творів письменників, чиї життєві та творчі шляхи перетиналися з Кіровоградщиною.

Перегорнувши сторінки творчої спадщини, користувачі заповнять прогалини в знаннях про письменників-земляків минулих часів і сьогодення. Наповнення виставки спрямоване на поглиблення літературної освіти читачів.

Потреба в такій виставці зумовлена тим, що саме художня література є найкращим «підручником життя».

Запрошуємо переглянути експозицію й обрати собі найкращу книгу!