20 жовтня – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ІЗ ЗАХВОРЮВАННЯМ НА РАК МОЛОЧНОЇ ЗАЛОЗИ

   Щорічно 20 жовтня в Україні відзначається День боротьби з раком молочної залози.  Він покликаний  звернути увагу жінок на серйозність ризиків захворювання, поінформувати їх про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, привернути увагу  до питань профілактики, раннього виявлення, своєчасного та якісного лікування, а також реабілітації пацієнтів. Фобії перед жорстоким діагнозом, недостатнє усвідомлення жінками власної відповідальності за стан свого здоров’я, свідоме небажання діяти згідно з рекомендаціями лікарів, безуспішне лікування  нетрадиційними  методами призводять до занедбання хвороби.

       Добре відомо, що рак молочної залози є не лише медичною, а й суспільною проблемою, яка в Україні поглиблюється з року в рік.

       З метою проінформувати про вкрай актуальну хворобу сьогодення – рак молочної залози, а також наголосити на необхідності комплексного вирішення цієї проблеми, бібліотека  представила тематичну книжкову виставку. До  уваги користувачів – книги, які розкривають питання сучасних можливостей профілактики, самообстеження  молочних залоз,  діагностики та лікування, а також, як підтримати близьку вам людину, у якої виявлено цю недугу.

      Своєчасна діагностика раку грудей має суттєве значення і підвищує шанси на успіше лікування!

Будьте пильні до свого здоров’я, бережіть його!