The structure of the library

Відділ комплектування та наукової обробки документів

          Звідси розпочинається шлях книги до читача. Відділ аналізує, які книги потрібно на  даний час придбати для студентів. Замовляє у видавництві літературу. Книги, які надійшли до бібліотеки, тут проходять наукову та технічну обробку: облік, штампування, наклеювання допоміжних елементів, присвоєння унікального шифру (систематизація).  Це робиться для того, щоб  чітко визначити місце книги на полиці та уникнути хаотичності в зберіганні літератури.

Інформаційно – бібліографічний відділ

Інформаційно-бібліографічний відділ- відділ без якого не може існувати жодна бібліотека світу . Бібліографія – ключ до всіх знань, за допомогою якого бібліотека розкриває свої таємниці і книжкові багатства. Бібліограф допоможе вам відповісти на найскладніші запитання, відшукати необхідні джерела інформації, відібрати кращі з них, допоможе читачеві орієнтуватися у безмежному просторі інформації, використовуючи довідково-пошуковий апарат.

Відділ обслуговування

Саме цей структурний підрозділ бібліотеки надає широкий спектр послуг нашим користувачам, до уваги яких представлений фонд бібліотеки. Задля реалізації талантів та творчих можливостей серед студентів відділом обслуговування проводиться культурно-просвітницька робота.

Наш абонемент повсякчас організовує індивідуальне та групове обслуговування студентів, забезпечує їх необхідною навчальною літературою, посібниками, методичними розробками.

Крім спеціальної навчальної літератури  у фонді є видання з історії культури, мистецтва та спорту. Окремо виділено художню літературу, ядро якої складають твори видатних вітчизняних та зарубіжних  майстрів художнього слова. Користуються послугами абонементу  студенти,  наукові працівники, співробітники університету, викладачі. Обслуговування користувачів має ряд особливостей:

  • уточнення інформаційних запитів;
  • пошук інформації у традиційних та електронних базах даних;
  • оформлення читацьких замовлень;
  • контроль за поверненням літератури.