7 квітня – Всесвітній день здоров`я

Здоров’я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно. Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.

Щороку 7 квітня населення планети відзначає Всесвітній день здоров’я.

Дата святкування  приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою «ВООЗ», а точніше, дню прийняття статуту цієї організації. Вперше святкування Всесвітнього дня здоров’я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань.

Традиційно 7 квітня у бібліотеках організовується виставка-рекомендація «Будьмо творцем свого здоров’я», на якій представляються видання, які допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

“Здобути і зберегти здоров’я може тільки сама людина”. Це слова відомого хірурга, автора багатьох книг про здоров’я і здоровий спосіб життя Миколи Амосова. Тож у Всесвітній день здоров’я бажаємо всім хворим – якнайшвидшого одужання. Всім нам – бути здоровими і життєрадісними!

Запрошуємо до бібліотеки ДНМУ переглянути виставку-рекомендацію, приурочену Всесвітньому дню здоров`я!